Bitcoin (BTC) ma 5% szans na zdobycie nowego wszechczasowego wzrostu w 2020 r.


Zegar tyka, a prawdopodobieństwo, że Bitcoin uderzy w nowy wszechświat w 2020 r. jest coraz mniejsze.

Bitcoin (BTC) ma 5% szans na trafienie nowego wszechświata w 2020 r. 10

Bitcoin zmniejszający się o połowę w 2020 roku był przewidywany przez większość jako katalizator, który wyśle BTC na Księżyc.
Pandemia Coronavirusa zmieniła światową sytuację finansową, powodując w połowie marca krach na rynku akcji i kryptografii.
Dzisiejsze rynki akcji znajdują się na czerwonym tle ze względu na potwierdzenia drugiej fali COVID19.
Prawdopodobieństwo, że w 2020 r. Bitcoin osiągnie nowy rekord wszech czasów, spadło do 5%.

Na początku 2020 r. nastroje i atmosfera wokół Bitcoina były raczej bycze z powodu wydarzenia, które miało miejsce w maju tego roku. Jednakże wielu inwestorów i inwestorów BTC nie przewidziało pojawienia się na horyzoncie globalnej pandemii w imię Coronavirusa. Szybkie rozprzestrzenianie się COVID19 na świecie spowodowało szybki upadek Bitcoinu w połowie marca, utrudniając tym samym potencjalne masowe zyski BTC, które doprowadziły do zmniejszenia się o połowę.

Prawdopodobieństwo, że Bitcoin Rush uderzy w nowy wszechczasowy wzrost w 2020 r. spadło do 5%.
Ponadto rozprzestrzenianie się Coronavirusa weszło w drugą fazę, a potwierdzone na całym świecie przypadki prawie osiągnęły poziom 10 milionów nowych zakażeń w Brazylii i USA. Ten ostatni kraj ma obecnie 2,47 mln potwierdzonych przypadków COVID19 , a kilka stanów, takich jak Teksas, wstrzymuje plany ponownego otwarcia, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby.

Te ostatnie wydarzenia dotyczące rozprzestrzeniania się COVID spowodowały, że

na amerykańskich giełdach papierów wartościowych, które dziś, 26 czerwca, doświadczają znacznych strat. W związku z tym, Bitcoin jest również na minusie, a BTC walczy o utrzymanie i utrzymanie strefy wsparcia w wysokości 9.000 USD, ponieważ aktywa te są nadal silnie skorelowane z S&P 500.

To właśnie w tym kontekście prawdopodobieństwo, że Bitcoin w 2020 roku osiągnie nowy, wszechobecny poziom, drastycznie się zmniejszyło. Dane zespołu Skew.com wskazują, że szanse na to, że Bitcoin podniesie się i przyćmi swoje wyniki w 2017 roku, wynoszą obecnie 5%. Poniżej znajduje się wykres ze Skew.com, który przedstawia graficznie te informacje.

Bitcoin (BTC) ma 5% szans na zdobycie nowego wszechczasowego wzrostu w 2020 roku 11
Wykres dzięki uprzejmości Skew.com
Co dalej z Bitcoinem w Crypto Markets?
5% szans na to, że Bitcoin uderzy w nowy wszechczasowy echos, co Tone Vays powiedział wcześniej w tygodniu, kiedy przewidywał, że BTC będzie nadal wynosić poniżej 10.000 dolarów do 2021 roku.

Jak już od miesięcy mówiłem, nie mam powodu, aby odchodzić od moich przewidywań na początku roku, że Bitcoin utknie między 6.000 a 10.000 dolarów przez większość tego roku.

Dodatkowo, zespół w Pantera Capital przewidział, że dominacja Bitcoina zacznie spadać wraz z naszym zbliżaniem się do 2021 roku. Można zatem stwierdzić, że Bitcoin wszedł na terytorium niedźwiedzia z odpowiednim wsparciem około 8.100 dolarów, ponieważ pokrywa się to z poziomem wsparcia 200-dniowej średniej ruchomej.